Madness Racing Team

Tato stránka zobrazuje profil týmu, přehled závodní činnosti, oficiální výsledky, pódiová umístění a související články týmu Madness Racing Team v databázi Racing 51GT3. Záznamy vycházejí z oficiálních dokumentů s výsledky akcí a souvisejících zdrojů motorsportových dat.

Informace o týmu
  • Název týmu v angličtině: Madness Racing Team
  • Země/Region: Čína

Pokud je toto váš závodní tým, můžete si profil týmu na 51GT3 nárokovat a ověřit. Po ověření můžete spravovat informace a fotografie v profilu týmu a odesílat chybějící nebo nesprávné výsledky závodů k přednostní kontrole a doplnění.

Nárokovat tento profil závodního týmu Vytvořit nálepku závodního profilu

Madness Racing Team Závodní statistiky

Celkový počet závodů

35

Celkový počet sérií: 4

Procento výher

25.7%

Šampioni: 9

Procento pódií

71.4%

Pódia: 25

Míra dokončení

88.6%

Dokončení: 31

Statistiky jsou vypočítávány z výsledků závodů, které jsou aktuálně zaznamenány v závodní databázi 51GT3. Klikněte zde pro kontaktování nás k odeslání dat.

Týmová pódia Madness Racing Team

Zobrazit všechna data (25)

Madness Racing Team Časová osa závodní kariéry

Madness Racing Team Nedávné výsledky kvalifikace

Zobrazit všechny výsledky
Rok Závodní série Závodní okruh Kolo/Kval. Kategorie Čas na kolo Závodní jezdec Závodní auto
2026 Lotus Cup Čína Mezinárodní okruh Ningbo Rd03-Q2 AA 01:59.562 #16 Lotus Emira Cup
2026 Lotus Cup Čína Mezinárodní okruh v Sepangu R1-Q2 AA 02:38.367 #99 Lotus Emira Cup
2026 Lotus Cup Čína Mezinárodní okruh v Sepangu R1-Q2 AA 02:22.838 #77 Lotus Emira Cup
2026 Lotus Cup Čína Mezinárodní okruh v Sepangu R1-Q1 AA 02:24.642 #99 Lotus Emira Cup
2026 Lotus Cup Čína Mezinárodní okruh v Sepangu R1-Q1 AA 02:19.831 #77 Lotus Emira Cup
2025 Lamborghini Super Trofeo Asia Mezinárodní okruh v Šanghaji R2-Q2 PRO-AM 02:04.029 #77 Lamborghini Huracán Super Trofeo EVO II
2025 Lamborghini Super Trofeo Asia Mezinárodní okruh v Šanghaji R2-Q1 PRO-AM 02:04.185 #77 Lamborghini Huracán Super Trofeo EVO II
2024 Šanghajský 8hodinový vytrvalostní závod Mezinárodní okruh v Šanghaji Q4 GTC-L 02:19.514 #710 Lamborghini Huracán Super Trofeo EVO II
2024 Šanghajský 8hodinový vytrvalostní závod Mezinárodní okruh v Šanghaji Q3 GTC-L 02:23.107 #710 Lamborghini Huracán Super Trofeo EVO II
2024 Šanghajský 8hodinový vytrvalostní závod Mezinárodní okruh v Šanghaji Q2 GTC-L 02:19.943 #710 Lamborghini Huracán Super Trofeo EVO II

Madness Racing Team Zkušenosti v závodních sériích

Závodní série Sezóny Celkem závodů Pódia
Lamborghini Super Trofeo Asia 2024, 2025 26 🏆 P1 × 7 / 🥈 P2 × 5 / 🥉 P3 × 6
Lotus Cup Čína 2026 6 🏆 P1 × 1 / 🥈 P2 × 1 / 🥉 P3 × 2
GT Sprint Challenge 2024 2 🥈 P2 × 1 / 🥉 P3 × 1
Šanghajský 8hodinový vytrvalostní závod 2024 1 🏆 P1 × 1

Madness Racing Team Zkušenosti na okruzích

Madness Racing Team Zkušenosti se závodními vozy

Model závodního auta Sezóny Celkem závodů Pódia
Lamborghini Huracán Super Trofeo EVO II 2024, 2025 27 🏆 P1 × 8 / 🥈 P2 × 5 / 🥉 P3 × 6
Lotus Emira Cup 2026 6 🏆 P1 × 1 / 🥈 P2 × 1 / 🥉 P3 × 2
Audi R8 LMS GT4 2024 2 🥈 P2 × 1 / 🥉 P3 × 1

Hodnocení a recenze Madness Racing Team


Hodnocení a recenze