HAZAMA ANDO TRIPLE TREE RACING

Tato stránka zobrazuje profil týmu, přehled závodní činnosti, oficiální výsledky, pódiová umístění a související články týmu HAZAMA ANDO TRIPLE TREE RACING v databázi Racing 51GT3. Záznamy vycházejí z oficiálních dokumentů s výsledky akcí a souvisejících zdrojů motorsportových dat.

Informace o týmu
  • Název týmu v angličtině: HAZAMA ANDO TRIPLE TREE RACING
  • Země/Region: Japonsko

Pokud jste vedoucím tohoto týmu, můžete požádat o vstup do 51GT3. Po vstupu můžete aktualizovat profil týmu, fotografie atd. a my dáme přednost zařazení výsledků vašeho týmu.

Přihlásit se k připojení Vytvořit nálepku závodního profilu

Souhrn výkonu týmu HAZAMA ANDO TRIPLE TREE RACING

Celkový počet závodů

20

Celkový počet sérií: 1

Procento výher

0.0%

Šampioni: 0

Procento pódií

0.0%

Pódia: 0

Míra dokončení

85.0%

Dokončení: 17

Výše uvedená výkonnostní data byla sestavena společností 51GT3 na základě oficiálně zveřejněných výsledků závodů ze schválených událostí zaznamenaných v databázi 51GT3. Klikněte zde pro kontaktování nás k odeslání dat.

Hodnocení a recenze HAZAMA ANDO TRIPLE TREE RACING


Hodnocení a recenze

Kvalifikační výsledky týmu HAZAMA ANDO TRIPLE TREE RACING

Zobrazit všechny výsledky

Tým HAZAMA ANDO TRIPLE TREE RACING Závodní Série V Průběhu Let

Jezdci týmu HAZAMA ANDO TRIPLE TREE RACING v průběhu let

Týmové závodní vozy HAZAMA ANDO TRIPLE TREE RACING v průběhu let