CDN Racing

Tato stránka zobrazuje profil týmu, přehled závodní činnosti, oficiální výsledky, pódiová umístění a související články týmu CDN Racing v databázi Racing 51GT3. Záznamy vycházejí z oficiálních dokumentů s výsledky akcí a souvisejících zdrojů motorsportových dat.

Informace o týmu
  • Název týmu v angličtině: CDN Racing
  • Země/Region: Kanada

Pokud jste vedoucím tohoto týmu, můžete požádat o vstup do 51GT3. Po vstupu můžete aktualizovat profil týmu, fotografie atd. a my dáme přednost zařazení výsledků vašeho týmu.

Přihlásit se k připojení Vytvořit nálepku závodního profilu

Souhrn výkonu týmu CDN Racing

Celkový počet závodů

5

Celkový počet sérií: 3

Procento výher

N/A

Šampioni: 2

Procento pódií

N/A

Pódia: 3

Míra dokončení

N/A

Dokončení: 3

Výkonnostní trendy týmu CDN Racing v průběhu let

Výše uvedená výkonnostní data byla sestavena společností 51GT3 na základě oficiálně zveřejněných výsledků závodů ze schválených událostí zaznamenaných v databázi 51GT3. Klikněte zde pro kontaktování nás k odeslání dat.

Hodnocení a recenze CDN Racing


Hodnocení a recenze

Tým CDN Racing Závodní Série V Průběhu Let

Jezdci týmu CDN Racing v průběhu let

Týmové závodní vozy CDN Racing v průběhu let

Související závodní týmy