ROCK RACING
Aquesta pàgina mostra el perfil de l’equip, el resum de competició, els resultats oficials, els registres de podi i els articles relacionats de ROCK RACING a la base de dades Racing de 51GT3. Els registres es basen en documents oficials de resultats d’esdeveniments i fonts de dades de motorsport relacionades.
Informació de l'equip
- Nom de l'equip anglès: ROCK RACING
Si ets el cap d’aquest equip, pots sol·licitar unir-te a 51GT3. Un cop t’hi hagis unit, podràs actualitzar el perfil del teu equip, fotos, etc., i donarem prioritat a la inclusió dels resultats del teu equip.
Sol·licitar per unir-se Crea un adhesiu de perfil de competicióResum del rendiment de l'equip ROCK RACING
Valoracions i ressenyes de ROCK RACING
Valoració i ressenya
Resultats de la cursa de l'equip ROCK RACING
Veure tots els resultats| Any | Sèrie de carreres | Circuit de Curses | Ronda | Categoria | Classificació | Pilots de curses | Número de cotxe - Model de cotxe de curses | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | Malaysia Touring Car Championship | Circuit Internacional de Sepang | Rd04-R2 | MT2 G | 13 | #87 - Honda Fit | ||
| 2026 | Malaysia Touring Car Championship | Circuit Internacional de Sepang | Rd04-R1 | MT2 G | DNF | #87 - Honda Fit |
Resultats de Qualificació de l'Equip ROCK RACING
Veure tots els resultats| Temps de volta | Pilot de curses | Circuit de curses | Model de cotxe de competició | Any / Sèrie de carreres | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02:51.381 | Circuit Internacional de Sepang | #87 - Honda Fit | 2026 Malaysia Touring Car Championship |
Equip ROCK RACING Pilots al llarg dels anys
-
(2026) -
(2026)
Equip ROCK RACING Cotxes de Carreres al llarg dels anys
Equips de Cursa Relacionats
- Bae Racing Team
- Empire M Racing Team
- KGIA Racing Team
- Knight Racing Team
- MODERN RACING TEAM
- Mogan Team Track Day King
- Motul ART By Mr Lubricant
- NIZA RACING
- R Engineering
- SK Garage Racing T eam
- Skiron Racing Team
- Skuber Race Team
- Sokudo X Ultra Racing Team
- TEAM CHOON'S MOTORWORKS
- TKJ Motorsport
- Team ST Powered