Team Steiner Racing
Aquesta pàgina mostra el perfil de l’equip, el resum de competició, els resultats oficials, els registres de podi i els articles relacionats de Team Steiner Racing a la base de dades Racing de 51GT3. Els registres es basen en documents oficials de resultats d’esdeveniments i fonts de dades de motorsport relacionades.
Informació de l'equip
- Nom de l'equip anglès: Team Steiner Racing
Si aquest és el teu equip de competició, pots reclamar i verificar el perfil de l'equip a 51GT3. Un cop verificat, podràs gestionar la informació i les fotos del perfil de l'equip i enviar resultats de curses que faltin o siguin incorrectes perquè es revisin i s'incorporin amb prioritat.
Reclama aquest perfil d'equip de competició Crea un adhesiu de perfil de competicióTeam Steiner Racing Estadístiques de competició
Equip Team Steiner Racing Podis
Mostra totes les dades (9)-
2026 Sèrie GT d'hivern
R03 · Cup 2 · P1 -
-
-
-
-
-
-
2026 Sèrie GT d'hivern
R03 · Cup 2 · P3 -
Team Steiner Racing Cronologia de la trajectòria automobilística
-
2026
Sèrie GT d'hivern 27 Sortides de cursa 🏆 P1 × 2 / 🥈 P2 × 3 / 🥉 P3 × 4
Team Steiner Racing Resultats recents de curses
Veure tots els resultatsTeam Steiner Racing Resultats recents de classificació
Veure tots els resultatsTeam Steiner Racing Experiència en sèries de competició
| Sèrie de curses | Temporades | Total de curses | Podis |
|---|---|---|---|
| Sèrie GT d'hivern | 2026 | 27 | 🏆 P1 × 2 / 🥈 P2 × 3 / 🥉 P3 × 4 |
Team Steiner Racing Experiència en circuits
| Circuit de curses | Total de curses | Millor volta de classificació | Cotxe de competició | |
|---|---|---|---|---|
| Circuit Internacional de l'Algarve | 9 | 02:06.360 | #43 - Porsche 992.1 GT3 Cup | |
| Circuit Ricardo Tormo | 9 | 01:36.560 | #43 - Porsche 992.1 GT3 Cup | |
| Circuit de Barcelona-Catalunya | 9 | 01:59.947 | #43 - Porsche 992.1 GT3 Cup |
Team Steiner Racing Experiència amb cotxes de competició
| Model de cotxe de curses | Temporades | Total de curses | Podis |
|---|---|---|---|
| Porsche 992.1 GT3 Cup | 2026 | 27 | 🏆 P1 × 2 / 🥈 P2 × 3 / 🥉 P3 × 4 |
Team Steiner Racing Pilots
| Pilot automobilístic | Temporades | Total de curses | Sèrie de curses |
|---|---|---|---|
| Mats Kimby | 2026 | 9 | Sèrie GT d'hivern |
| Ulrik Forsberg | 2026 | 9 | Sèrie GT d'hivern |
| Anders Steiner | 2026 | 9 | Sèrie GT d'hivern |
| Marcus Annervi | 2026 | 3 | Sèrie GT d'hivern |