TAN KAI GEM

Aquesta pàgina mostra el perfil de l’equip, el resum de competició, els resultats oficials, els registres de podi i els articles relacionats de TAN KAI GEM a la base de dades Racing de 51GT3. Els registres es basen en documents oficials de resultats d’esdeveniments i fonts de dades de motorsport relacionades.

Informació de l'equip
  • Nom de l'equip anglès: TAN KAI GEM
  • País/Regió: Xina

Si aquest és el teu equip de competició, pots reclamar i verificar el perfil de l'equip a 51GT3. Un cop verificat, podràs gestionar la informació i les fotos del perfil de l'equip i enviar resultats de curses que faltin o siguin incorrectes perquè es revisin i s'incorporin amb prioritat.

Reclama aquest perfil d'equip de competició Crea un adhesiu de perfil de competició

TAN KAI GEM Estadístiques de competició

Total de curses

12

Total de sèries: 1

Percentatge de victòries

0.0%

Campions: 0

Percentatge de podis

25.0%

Podis: 3

Percentatge d'arribades

100.0%

Arribades: 12

Les estadístiques es calculen a partir dels resultats de cursa registrats actualment a la base de dades de competició 51GT3. Fes clic aquí per contactar-nos per enviar dades

TAN KAI GEM Cronologia de la trajectòria automobilística

TAN KAI GEM Experiència en sèries de competició

Sèrie de curses Temporades Total de curses Podis
GR86 Cup Malaysia Series 2025, 2026 12 🥈 P2 × 1 / 🥉 P3 × 2

TAN KAI GEM Experiència en circuits

Circuit de curses Total de curses Millor volta de classificació Cotxe de competició
Circuit Internacional de Sepang 12 02:37.585 #98 - Toyota GR86 Cup Car

TAN KAI GEM Experiència amb cotxes de competició

Model de cotxe de curses Temporades Total de curses Podis
Toyota GR86 Cup Car 2025, 2026 12 🥈 P2 × 1 / 🥉 P3 × 2

TAN KAI GEM Pilots

Pilot automobilístic Temporades Total de curses Sèrie de curses
TAN KAI GEM 2025, 2026 12 GR86 Cup Malaysia Series

Valoracions i ressenyes de TAN KAI GEM


Valoració i ressenya