Reap Fueling Ambitions
Aquesta pàgina mostra el perfil de l’equip, el resum de competició, els resultats oficials, els registres de podi i els articles relacionats de Reap Fueling Ambitions a la base de dades Racing de 51GT3. Els registres es basen en documents oficials de resultats d’esdeveniments i fonts de dades de motorsport relacionades.
Informació de l'equip
- Nom de l'equip anglès: Reap Fueling Ambitions
- País/Regió: Japó
Si aquest és el teu equip de competició, pots reclamar i verificar el perfil de l'equip a 51GT3. Un cop verificat, podràs gestionar la informació i les fotos del perfil de l'equip i enviar resultats de curses que faltin o siguin incorrectes perquè es revisin i s'incorporin amb prioritat.
Reclama aquest perfil d'equip de competició Crea un adhesiu de perfil de competicióReap Fueling Ambitions Estadístiques de competició
Equip Reap Fueling Ambitions Podis
Mostra totes les dades (6)-
2022 GT World Challenge Asia
R10 · GT3 AM · P1 -
2022 GT World Challenge Asia
R08 · GT3 AM · P1 -
2022 GT World Challenge Asia
R07 · GT3 AM · P2 -
-
Reap Fueling Ambitions Cronologia de la trajectòria automobilística
-
2022
GT World Challenge Asia 8 Sortides de cursa 🏆 P1 × 3 / 🥈 P2 × 3
Reap Fueling Ambitions Resultats recents de curses
Veure tots els resultats| Any | Sèrie de carreres | Circuit de Curses | Ronda/Cursa | Categoria | Pos. Classe | Pilots de curses | Cotxe de curses | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | GT World Challenge Asia | Circuit internacional d'Okayama | R10 | GT3 AM | 1 | #19 Lamborghini Huracán GT3 EVO | ||
| 2022 | GT World Challenge Asia | Circuit internacional d'Okayama | R09 | GT3 AM | NC | #19 Lamborghini Huracán GT3 EVO | ||
| 2022 | GT World Challenge Asia | Sportsland Messenger | R08 | GT3 AM | 1 | #19 Lamborghini Huracán GT3 EVO | ||
| 2022 | GT World Challenge Asia | Sportsland Messenger | R07 | GT3 AM | 2 | #19 Lamborghini Huracán GT3 EVO | ||
| 2022 | GT World Challenge Asia | Circuit internacional de l'autopista Fuji | R06 | GT3 AM | 1 | #19 Lamborghini Huracán GT3 EVO | ||
| 2022 | GT World Challenge Asia | Circuit internacional de l'autopista Fuji | R05 | GT3 AM | NC | #19 Lamborghini Huracán GT3 EVO | ||
| 2022 | GT World Challenge Asia | Circuit de Suzuka | R04 | GT3 AM | 2 | #19 Lamborghini Huracán GT3 EVO | ||
| 2022 | GT World Challenge Asia | Circuit de Suzuka | R03 | GT3 AM | 2 | #19 Lamborghini Huracán GT3 EVO |
Reap Fueling Ambitions Resultats recents de classificació
Veure tots els resultats| Any | Sèrie de carreres | Circuit de curses | Rd/Classif. | Categoria | Temps de volta | Pilot de curses | Cotxe de curses | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022 | GT World Challenge Asia | Circuit internacional d'Okayama | Q2 | GT3 AM | 01:30.528 | #19 Lamborghini Huracán GT3 EVO | ||
| 2022 | GT World Challenge Asia | Circuit internacional d'Okayama | Q1 | GT3 AM | 01:30.286 | #19 Lamborghini Huracán GT3 EVO | ||
| 2022 | GT World Challenge Asia | Sportsland Messenger | Q1 | GT3 AM | 01:26.714 | #19 Lamborghini Huracán GT3 EVO | ||
| 2022 | GT World Challenge Asia | Circuit internacional de l'autopista Fuji | Q2 | GT3 AM | 01:41.824 | #19 Lamborghini Huracán GT3 EVO | ||
| 2022 | GT World Challenge Asia | Circuit internacional de l'autopista Fuji | Q1 | GT3 AM | 01:41.446 | #19 Lamborghini Huracán GT3 EVO |
Reap Fueling Ambitions Experiència en sèries de competició
| Sèrie de curses | Temporades | Total de curses | Podis |
|---|---|---|---|
| GT World Challenge Asia | 2022 | 8 | 🏆 P1 × 3 / 🥈 P2 × 3 |
Reap Fueling Ambitions Experiència en circuits
| Circuit de curses | Total de curses | Millor volta de classificació | Cotxe de competició | |
|---|---|---|---|---|
| Circuit de Suzuka | 2 | |||
| Circuit internacional de l'autopista Fuji | 2 | 01:41.446 | #19 - Lamborghini Huracán GT3 EVO | |
| Circuit internacional d'Okayama | 2 | 01:30.286 | #19 - Lamborghini Huracán GT3 EVO | |
| Sportsland Messenger | 2 | 01:26.714 | #19 - Lamborghini Huracán GT3 EVO |
Reap Fueling Ambitions Experiència amb cotxes de competició
| Model de cotxe de curses | Temporades | Total de curses | Podis |
|---|---|---|---|
| Lamborghini Huracán GT3 EVO | 2022 | 8 | 🏆 P1 × 3 / 🥈 P2 × 3 |
Reap Fueling Ambitions Pilots
| Pilot automobilístic | Temporades | Total de curses | Sèrie de curses |
|---|---|---|---|
| Mineki OKURA | 2022 | 8 | GT World Challenge Asia |
| Hiroshi HAMAGUCHI | 2022 | 8 | GT World Challenge Asia |