ROYAL Racing

Aquesta pàgina mostra el perfil de l’equip, el resum de competició, els resultats oficials, els registres de podi i els articles relacionats de ROYAL Racing a la base de dades Racing de 51GT3. Els registres es basen en documents oficials de resultats d’esdeveniments i fonts de dades de motorsport relacionades.

Informació de l'equip
  • Nom de l'equip anglès: ROYAL Racing
  • País/Regió: Xina

Si ets el cap d’aquest equip, pots sol·licitar unir-te a 51GT3. Un cop t’hi hagis unit, podràs actualitzar el perfil del teu equip, fotos, etc., i donarem prioritat a la inclusió dels resultats del teu equip.

Sol·licitar per unir-se

Traduït per l'IA multilingüe 51GT3.

Resum del rendiment de l'equip ROYAL Racing

Total de curses

16

Total de sèries: 2

Percentatge de victòries

18.8%

Campions: 3

Percentatge de podis

31.3%

Podis: 5

Percentatge d'arribades

68.8%

Arribades: 11

Les dades de rendiment anteriors han estat compilades per 51GT3 a partir dels resultats de curses oficials d'esdeveniments sancionats registrats a la base de dades de 51GT3. Fes clic aquí per contactar-nos per enviar dades

Valoracions i ressenyes de ROYAL Racing


Valoració i ressenya

Equip ROYAL Racing Sèrie de Curses al llarg dels Anys

Equip ROYAL Racing Pilots al llarg dels anys

Equip ROYAL Racing Cotxes de Carreres al llarg dels anys