FORD-CRE-SUPAVUT-LIQUI MOLY RACING

Aquesta pàgina mostra el perfil de l’equip, el resum de competició, els resultats oficials, els registres de podi i els articles relacionats de FORD-CRE-SUPAVUT-LIQUI MOLY RACING a la base de dades Racing de 51GT3. Els registres es basen en documents oficials de resultats d’esdeveniments i fonts de dades de motorsport relacionades.

Informació de l'equip
  • Nom de l'equip anglès: FORD-CRE-SUPAVUT-LIQUI MOLY RACING
  • País/Regió: Tailàndia

Si ets el cap d’aquest equip, pots sol·licitar unir-te a 51GT3. Un cop t’hi hagis unit, podràs actualitzar el perfil del teu equip, fotos, etc., i donarem prioritat a la inclusió dels resultats del teu equip.

Sol·licitar per unir-se

Traduït per l'IA multilingüe 51GT3.

Resum del rendiment de l'equip FORD-CRE-SUPAVUT-LIQUI MOLY RACING

Total de curses

4

Total de sèries: 1

Percentatge de victòries

N/A

Campions: 0

Percentatge de podis

N/A

Podis: 0

Percentatge d'arribades

N/A

Arribades: 4

Les dades de rendiment anteriors han estat compilades per 51GT3 a partir dels resultats de curses oficials d'esdeveniments sancionats registrats a la base de dades de 51GT3. Fes clic aquí per contactar-nos per enviar dades

Valoracions i ressenyes de FORD-CRE-SUPAVUT-LIQUI MOLY RACING


Valoració i ressenya

Resultats de la cursa de l'equip FORD-CRE-SUPAVUT-LIQUI MOLY RACING

Veure tots els resultats
Any Sèrie de carreres Circuit de Curses Ronda Categoria Classificació Pilots de curses Número de cotxe - Model de cotxe de curses
2023 Súper Sèrie Tailàndia Circuit Internacional de Chang R05-R8 Pickup A 5 #21 - Ford Ranger
2023 Súper Sèrie Tailàndia Circuit Internacional de Chang R01-R2 Pickup A 4 #22 - Ford Ranger
2023 Súper Sèrie Tailàndia Circuit Internacional de Chang R01-R1 Pickup A 6 #21 - Ford Ranger
2023 Súper Sèrie Tailàndia Circuit Internacional de Chang R01-R1 Pickup A 7 #22 - Ford Ranger

Resultats de Qualificació de l'Equip FORD-CRE-SUPAVUT-LIQUI MOLY RACING

Veure tots els resultats

Equip FORD-CRE-SUPAVUT-LIQUI MOLY RACING Sèrie de Curses al llarg dels Anys

Equip FORD-CRE-SUPAVUT-LIQUI MOLY RACING Pilots al llarg dels anys

Equip FORD-CRE-SUPAVUT-LIQUI MOLY RACING Cotxes de Carreres al llarg dels anys