FK Performance Motorsport
Aquesta pàgina mostra el perfil de l’equip, el resum de competició, els resultats oficials, els registres de podi i els articles relacionats de FK Performance Motorsport a la base de dades Racing de 51GT3. Els registres es basen en documents oficials de resultats d’esdeveniments i fonts de dades de motorsport relacionades.
Informació de l'equip
- Nom de l'equip anglès: FK Performance Motorsport
- País/Regió: Alemanya
Si aquest és el teu equip de competició, pots reclamar i verificar el perfil de l'equip a 51GT3. Un cop verificat, podràs gestionar la informació i les fotos del perfil de l'equip i enviar resultats de curses que faltin o siguin incorrectes perquè es revisin i s'incorporin amb prioritat.
Reclama aquest perfil d'equip de competició Crea un adhesiu de perfil de competicióFK Performance Motorsport Estadístiques de competició
Equip FK Performance Motorsport Podis
Mostra totes les dades (10)FK Performance Motorsport Cronologia de la trajectòria automobilística
-
2026
Intercontinental GT Challenge 1 Sortides de cursa -
2025
Nürburgring Langstrecken-Serie 11 Sortides de cursa 🏆 P1 × 8 / 🥈 P2 × 1 / 🥉 P3 × 1 -
2024
Sèrie GT d'hivern 4 Sortides de cursa
FK Performance Motorsport Resultats recents de curses
Veure tots els resultatsFK Performance Motorsport Resultats recents de classificació
Veure tots els resultats| Any | Sèrie de carreres | Circuit de curses | Rd/Classif. | Categoria | Temps de volta | Pilot de curses | Cotxe de curses | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | Sèrie GT d'hivern | Circuit Internacional de l'Algarve | Q2 | GT3 | N/A | #10 BMW M4 GT3 | ||
| 2024 | Sèrie GT d'hivern | Circuit Internacional de l'Algarve | Q1 | GT3 | 01:47.977 | #10 BMW M4 GT3 | ||
| 2024 | Sèrie GT d'hivern | Circuit d'Estoril | Q2 | GT3 | 01:53.831 | #10 BMW M4 GT3 | ||
| 2024 | Sèrie GT d'hivern | Circuit d'Estoril | Q1 | GT3 | 01:52.664 | #10 BMW M4 GT3 |
FK Performance Motorsport Experiència en sèries de competició
| Sèrie de curses | Temporades | Total de curses | Podis |
|---|---|---|---|
| Nürburgring Langstrecken-Serie | 2025 | 11 | 🏆 P1 × 8 / 🥈 P2 × 1 / 🥉 P3 × 1 |
| Sèrie GT d'hivern | 2024 | 4 | |
| Intercontinental GT Challenge | 2026 | 1 |
FK Performance Motorsport Experiència en circuits
| Circuit de curses | Total de curses | Millor volta de classificació | Cotxe de competició | |
|---|---|---|---|---|
| Circuit de Nürburgring Nordschleife + Gran Premi (Disposició NLS) | 11 | |||
| Circuit d'Estoril | 3 | 01:52.664 | #10 - BMW M4 GT3 | |
| Circuit Internacional de l'Algarve | 1 | 01:47.977 | #10 - BMW M4 GT3 | |
| Nürburgring Nordschleife | 1 |
FK Performance Motorsport Experiència amb cotxes de competició
| Model de cotxe de curses | Temporades | Total de curses | Podis |
|---|---|---|---|
| BMW M4 GT4 | 2025, 2026 | 10 | 🏆 P1 × 8 / 🥈 P2 × 1 |
| BMW M4 GT3 | 2024 | 4 | |
| BMW M4 GT4 EVO | 2025 | 1 | |
| BMW M2 CS Racing | 2025 | 1 | 🥉 P3 × 1 |
FK Performance Motorsport Pilots
| Pilot automobilístic | Temporades | Total de curses | Sèrie de curses |
|---|---|---|---|
| Mijatovic Ranko | 2025 | 10 | Nürburgring Langstrecken-Serie |
| Nick Wüstenhagen | 2025 | 10 | Nürburgring Langstrecken-Serie |
| Dirk-tobias Wahl | 2025 | 6 | Nürburgring Langstrecken-Serie |
| Bruno Spengler | 2024 | 4 | Sèrie GT d'hivern |
| Louis Stern | 2024 | 4 | Sèrie GT d'hivern |
| Reinhold Renger | 2025 | 3 | Nürburgring Langstrecken-Serie |
| Charles Weerts | 2025 | 1 | Nürburgring Langstrecken-Serie |
| Link Luca | 2026 | 1 | Intercontinental GT Challenge |
| Wüstenhagen Nick | 2026 | 1 | Intercontinental GT Challenge |
| Fourie Leyton | 2026 | 1 | Intercontinental GT Challenge |
| Wiskirchen Moritz | 2026 | 1 | Intercontinental GT Challenge |
| Ugo De wilde | 2025 | 1 | Nürburgring Langstrecken-Serie |
| Bräutigam Michael | 2025 | 1 | Nürburgring Langstrecken-Serie |