Engine Plus Motorsport
Aquesta pàgina mostra el perfil de l’equip, el resum de competició, els resultats oficials, els registres de podi i els articles relacionats de Engine Plus Motorsport a la base de dades Racing de 51GT3. Els registres es basen en documents oficials de resultats d’esdeveniments i fonts de dades de motorsport relacionades.
Informació de l'equip
- Nom de l'equip anglès: Engine Plus Motorsport
- País/Regió: Xina
Si ets el cap d’aquest equip, pots sol·licitar unir-te a 51GT3. Un cop t’hi hagis unit, podràs actualitzar el perfil del teu equip, fotos, etc., i donarem prioritat a la inclusió dels resultats del teu equip.
Sol·licitar per unir-seTraduït per l'IA multilingüe 51GT3.
Resum del rendiment de l'equip Engine Plus Motorsport
Valoracions i ressenyes de Engine Plus Motorsport
Valoració i ressenya
Equip Engine Plus Motorsport Podis
Mostra totes les dades (2)Resultats de la cursa de l'equip Engine Plus Motorsport
Veure tots els resultats| Any | Sèrie de carreres | Circuit de Curses | Ronda | Categoria | Classificació | Pilots de curses | Número de cotxe - Model de cotxe de curses | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Porsche Sprint Challenge Indonèsia | Circuit Internacional de Sepang | R03 | PRO AM | 3 | #83 - Porsche 992.1 GT3 Cup | ||
| 2025 | Porsche Sprint Challenge Indonèsia | Circuit Internacional de Sepang | R02 | PRO AM | 3 | #83 - Porsche 992.1 GT3 Cup | ||
| 2025 | Porsche Sprint Challenge Indonèsia | Circuit Internacional de Sepang | R01 | PRO AM | 4 | #83 - Porsche 992.1 GT3 Cup |
Resultats de Qualificació de l'Equip Engine Plus Motorsport
Veure tots els resultats| Temps de volta | Pilot de curses | Circuit de curses | Model de cotxe de competició | Any / Sèrie de carreres | |
|---|---|---|---|---|---|
| 02:12.594 | Circuit Internacional de Sepang | #83 - Porsche 992.1 GT3 Cup | 2025 Porsche Sprint Challenge Indonèsia | ||
| 02:22.610 | Circuit Internacional de Sepang | #83 - Porsche 992.1 GT3 Cup | 2025 Porsche Sprint Challenge Indonèsia | ||
| 02:35.031 | Circuit Internacional de Sepang | #83 - Porsche 992.1 GT3 Cup | 2025 Porsche Sprint Challenge Indonèsia |
Equip Engine Plus Motorsport Pilots al llarg dels anys
-
(2025)