DANDELION RACING

Aquesta pàgina mostra el perfil de l’equip, el resum de competició, els resultats oficials, els registres de podi i els articles relacionats de DANDELION RACING a la base de dades Racing de 51GT3. Els registres es basen en documents oficials de resultats d’esdeveniments i fonts de dades de motorsport relacionades.

Informació de l'equip
  • Nom de l'equip anglès: DANDELION RACING
  • País/Regió: Xina

Si aquest és el teu equip de competició, pots reclamar i verificar el perfil de l'equip a 51GT3. Un cop verificat, podràs gestionar la informació i les fotos del perfil de l'equip i enviar resultats de curses que faltin o siguin incorrectes perquè es revisin i s'incorporin amb prioritat.

Reclama aquest perfil d'equip de competició Crea un adhesiu de perfil de competició

DANDELION RACING Estadístiques de competició

Total de curses

24

Total de sèries: 1

Percentatge de victòries

20.8%

Campions: 5

Percentatge de podis

50.0%

Podis: 12

Percentatge d'arribades

100.0%

Arribades: 24

Les estadístiques es calculen a partir dels resultats de cursa registrats actualment a la base de dades de competició 51GT3. Fes clic aquí per contactar-nos per enviar dades

DANDELION RACING Cronologia de la trajectòria automobilística

  • 2025
    Super fórmula 24 Sortides de cursa 🏆 P1 × 5 / 🥈 P2 × 4 / 🥉 P3 × 3

DANDELION RACING Experiència en sèries de competició

Sèrie de curses Temporades Total de curses Podis
Super fórmula 2025 24 🏆 P1 × 5 / 🥈 P2 × 4 / 🥉 P3 × 3

DANDELION RACING Experiència en circuits

Circuit de curses Total de curses Millor volta de classificació Cotxe de competició
Circuit de Suzuka 10 01:36.206 #6 - Toyota TRD-01F
Circuit internacional de l'autopista Fuji 6 01:22.892 #5 - Honda HR-417E
Mobility Resort Motegi 4
Circuit d'Autopolis 2 01:27.250 #6 - Toyota TRD-01F
Sportsland Messenger 2 01:06.056 #5 - Honda HR-417E

DANDELION RACING Experiència amb cotxes de competició

Model de cotxe de curses Temporades Total de curses Podis
Honda HR-417E 2025 12 🏆 P1 × 2 / 🥈 P2 × 2 / 🥉 P3 × 1
Toyota TRD-01F 2025 12 🏆 P1 × 3 / 🥈 P2 × 2 / 🥉 P3 × 2

DANDELION RACING Pilots

Pilot automobilístic Temporades Total de curses Sèrie de curses
Tadasuke Makino 2025 12 Super fórmula
Kakunoshin Ohta 2025 12 Super fórmula

Valoracions i ressenyes de DANDELION RACING


Valoració i ressenya