Barwell Motorsport
Aquesta pàgina mostra el perfil de l’equip, el resum de competició, els resultats oficials, els registres de podi i els articles relacionats de Barwell Motorsport a la base de dades Racing de 51GT3. Els registres es basen en documents oficials de resultats d’esdeveniments i fonts de dades de motorsport relacionades.
Informació de l'equip
- Nom de l'equip anglès: Barwell Motorsport
Si aquest és el teu equip de competició, pots reclamar i verificar el perfil de l'equip a 51GT3. Un cop verificat, podràs gestionar la informació i les fotos del perfil de l'equip i enviar resultats de curses que faltin o siguin incorrectes perquè es revisin i s'incorporin amb prioritat.
Reclama aquest perfil d'equip de competició Crea un adhesiu de perfil de competicióBarwell Motorsport Estadístiques de competició
Equip Barwell Motorsport Podis
Mostra totes les dades (4)-
-
2026 Campionat britànic de GT
Rd03-R1 · GT3 · P1 -
2026 Campionat britànic de GT
Rd02-R1 · GT3 · P1 -
2026 Campionat britànic de GT
Rd04-R1 · GT3SA · P2
Barwell Motorsport Cronologia de la trajectòria automobilística
-
2026
Campionat britànic de GT 15 Sortides de cursa 🏆 P1 × 3 / 🥈 P2 × 1 -
2025
GT World Challenge Europe Sprint Cup 18 Sortides de cursa GT World Challenge Europe Endurance Cup 3 Sortides de cursa
Barwell Motorsport Resultats recents de curses
Veure tots els resultatsBarwell Motorsport Resultats recents de classificació
Veure tots els resultatsBarwell Motorsport Experiència en sèries de competició
| Sèrie de curses | Temporades | Total de curses | Podis |
|---|---|---|---|
| GT World Challenge Europe Sprint Cup | 2025 | 18 | |
| Campionat britànic de GT | 2026 | 15 | 🏆 P1 × 3 / 🥈 P2 × 1 |
| GT World Challenge Europe Endurance Cup | 2025 | 3 |
Barwell Motorsport Experiència en circuits
| Circuit de curses | Total de curses | Millor volta de classificació | Cotxe de competició | |
|---|---|---|---|---|
| Circuit internacional d'Oulton Park | 6 | 01:32.584 | #63 - Lamborghini Huracán GT3 EVO II | |
| Circuit de Zandvoort | 4 | 01:33.332 | #78 - Lamborghini Huracán GT3 EVO II | |
| Circuit de Nevers Magny-Cours | 4 | |||
| Circuit de Snetterton | 4 | 01:47.717 | #63 - Lamborghini Huracán GT3 EVO II | |
| Circuit de Brands Hatch | 4 | 01:23.318 | #78 - Lamborghini Huracán GT3 EVO II | |
| Circuit mundial de Misano | 4 | |||
| Circuit de Silverstone | 3 | 59:59.999 | #78 - Lamborghini Huracán GT3 EVO II | |
| Circuit de Spa-Francorchamps | 3 | 02:17.416 | #63 - Lamborghini Huracán GT3 EVO II | |
| Circuit Ricardo Tormo | 2 | |||
| Circuit Nacional de Monza | 1 | |||
| Circuit Paul Ricard | 1 |
Barwell Motorsport Experiència amb cotxes de competició
| Model de cotxe de curses | Temporades | Total de curses | Podis |
|---|---|---|---|
| Lamborghini Huracán GT3 EVO II | 2025, 2026 | 36 | 🏆 P1 × 3 / 🥈 P2 × 1 |
Barwell Motorsport Pilots
| Pilot automobilístic | Temporades | Total de curses | Sèrie de curses |
|---|---|---|---|
| Hugo Cook | 2025, 2026 | 16 | GT World Challenge Europe Sprint Cup , Campionat britànic de GT |
| Sandy Mitchell | 2025 | 10 | GT World Challenge Europe Sprint Cup |
| Bijoy Garg | 2025 | 9 | GT World Challenge Europe Sprint Cup , GT World Challenge Europe Endurance Cup |
| Alex MARTIN | 2026 | 6 | Campionat britànic de GT |
| Rob COLLARD | 2026 | 6 | Campionat britànic de GT |
| Jarrod Waberski | 2026 | 6 | Campionat britànic de GT |
| Christian Bogle | 2025 | 6 | GT World Challenge Europe Sprint Cup , GT World Challenge Europe Endurance Cup |
| Ricky Collard | 2025 | 5 | GT World Challenge Europe Sprint Cup , GT World Challenge Europe Endurance Cup |
| Matt Griffin | 2026 | 3 | Campionat britànic de GT |
| Duncan Cameron | 2026 | 3 | Campionat britànic de GT |
| Adam Ali | 2025 | 3 | GT World Challenge Europe Endurance Cup |
| Daniel Ali | 2025 | 2 | GT World Challenge Europe Sprint Cup |
| Robert Collard | 2025 | 1 | GT World Challenge Europe Endurance Cup |