PONOS RACING TOM'S
Ez az oldal PONOS RACING TOM'S csapatprofilját, versenyáttekintését, hivatalos eredményeit, dobogós rekordjait és kapcsolódó cikkeit mutatja be a 51GT3 Racing adatbázisában. A rekordok hivatalos eseményi eredménydokumentumokon és kapcsolódó motorsport-adatforrásokon alapulnak.
Csapat információk
- English Team Name: PONOS RACING TOM'S
Ha te vagy ennek a csapatnak a vezetője, jelentkezhetsz a 51GT3-hoz való csatlakozásra. A csatlakozás után frissítheted a csapatod profilját, képeit stb., és előnyben részesítjük a csapatod versenyeredményeinek feltöltését.
Jelentkezzen a csatlakozáshozLefordítva a 51GT3 többnyelvű AI által.
PONOS RACING TOM'S csapat teljesítményének összegzése
PONOS RACING TOM'S értékelések és vélemények
Értékelés és vélemény
PONOS RACING TOM'S csapat dobogós helyezései
Összes adat megtekintése (10)Csapat PONOS RACING TOM'S versenyeredmények
Összes eredmény megtekintése| Év | Versenysorozat | Versenypálya | Forduló | Kategória | Ranglista | Versenyzők | Autó száma - Versenyautó modell | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025 | Formula Regionális Japán Bajnokság | Suzuka körút | R15 | 4 | #37 - Egyéb márka DOME F111/3 | |||
| 2025 | Formula Regionális Japán Bajnokság | Suzuka körút | R14 | 2 | #37 - Egyéb márka DOME F111/3 | |||
| 2025 | Formula Regionális Japán Bajnokság | Suzuka körút | R13 | 3 | #37 - Egyéb márka DOME F111/3 | |||
| 2025 | Formula Regionális Japán Bajnokság | Fuji International Speedway Circuit | R12 | 1 | #37 - Egyéb márka DOME F111/3 | |||
| 2025 | Formula Regionális Japán Bajnokság | Fuji International Speedway Circuit | R11 | 1 | #37 - Egyéb márka DOME F111/3 |
PONOS RACING TOM'S csapat időmérő eredményei
Összes eredmény megtekintése| Köridő | Versenyző | Versenypálya | Versenyautó Modell | Év / Versenysorozat | |
|---|---|---|---|---|---|
| 01:17.074 | Sportsland Messenger | #37 - Egyéb márka DOME F111/3 | 2025 Formula Regionális Japán Bajnokság | ||
| 01:17.420 | Sportsland Messenger | #37 - Egyéb márka DOME F111/3 | 2025 Formula Regionális Japán Bajnokság | ||
| 01:17.578 | Sportsland Messenger | #37 - Egyéb márka DOME F111/3 | 2025 Formula Regionális Japán Bajnokság | ||
| 01:36.470 | Fuji International Speedway Circuit | #37 - Egyéb márka DOME F111/3 | 2025 Formula Regionális Japán Bajnokság | ||
| 01:37.421 | Fuji International Speedway Circuit | #37 - Egyéb márka DOME F111/3 | 2025 Formula Regionális Japán Bajnokság |
A PONOS RACING TOM'S csapat pilótái az évek során
-
(2025)